TLAČÍME VŠADE, VŠETKO A NA VŠETKO

Vítame Vás na stránkach novodobej internetovej digitálnej tlačiarne. Ponúkame Vám najvyššiu kvalitu hárkovej ako aj veľkoplošnej digitálnej tlače. Týmto je Vám umožnená lacná a rýchla tlač Vašich dokumentov z pohodlia.

HÁRKOVÁ DIGITÁLNA TLAČ

Vysokokvalitná lacná tlač, ktorá Vás očarí svojou kvalitou. V porovnaní s klasickou ofsetovou tlačou sa vyznačuje najmä expresným vyhotovením Vašich tlačovín, od vizitky, cez leták, až po brožúru, alebo knihy. Do vašich rúk sú materiály dodané od 6 do 48 pracovných hodín v záležitosti od množstva a následného spracovania Vašich dokumentov.

VEĽKOFORMÁTOVÁ DIGITÁLNA TLAČ

Je najkreatívnejšia a najvariabilnejšia tlač spomedzi všetkých polygrafických techník. Vyznačuje sa najmä variabilitou potláčaných médií, ako napríklad tlač obrazov na plátno, fototapiet na papier, pvc samolepiek Vami zadaných tvarov, ako aj reklamných bannerov a pútačov. S našimi technológiami si môžete skrášliť Váš interiér fotografiami Vašich blízkych, alebo miláčikov aj v nadživotnej veľkosti.  Chcete si s nami skrášliť Váš domov ? Navrhnite si vlastné rolety, závesy, obrusy, alebo prestieranie do kuchyne. Svojim deťom môžete vytvoriť rozprávkovú krajinu v ich kráľovstve tlačenými a orezanými postavičkami ich hrdinov a obľúbených postavičiek. To všetko máte do 48 hodín doma.

REZANÁ GRAFIKA

Je technológia, ktorá sa používa najmä na vytvorenie rôznych textových a obrazových polepov na výklady, autá, reklamné pútače, navigačné a dopravné značenia, ale je možné touto technológiou spríjemniť, alebo zatraktívniť aj Váš interiér. Vami vybrané, alebo navrhnuté texty, ako aj dekory je možné veľmi ľahko aplikovať na steny, stropy aj podlahy. Výrobky sa vyznačujú dlhoročnou trvácnosťou, stálofarebnosťou a odolnosťou v interéroch, ale veľmi dobre odolávajú aj vplyvom vonkajšieho prostredia.

POTLAČ TEXTILU

Je najmladšou, najkreatívnejšou a zároveň aj najobľúbenejšou z moderných polygrafických technológií. Vzhľadom k možnostiam využívania počítačovej techniky je tlač možná už od jedného kusu.